Generated with Avocode.Прямокутник 2 копія 19< /title> Назад у меню

Виробничі можливості Ковельсільмаш

Виробничі можливості Ковельсільмаш

Основним видом діяльності Ковельсільмаш є виробництво круглоланкових ланцюгів, штампувань та гарячих поковок, машин та обладнання для сільського господарства, продукції для енергоринку, комплектуючих для гірничо-шахтного обладнання.

Ланцюгове виробництво.У цеху встановлено сотні одиниць вітчизняного та імпортного обладнання для в'язки, зварювання, калібрування, термообробки та проведення випробувань круглоланкових зварних ланцюгів. Матеріал - вуглецеві та леговані сталі діаметром від 3 до 26мм включно. Виготовлення продукції за ГОСТ, ТУ, DIN та PN, а також за погодженими із замовниками кресленнями.

Кузне-пресове виробництво:на кривошипних гарячештампувальних пресах потужністю 1600, 2500, 4000, 6300 тс і горизонтально-кувальних машинах потужністю 800тс, а також пароповітряних кувальних молотах подвійної дії потужністю 2тс виготовляють високоякісні штампування, ваг гірничо-шахтної та металургійної промисловості. Одним із перспективних напрямків є виробництво деталей для залізниці (скоби, анкера тощо).

Виробництво сільськогосподарських машин:Техніка для тваринницьких ферм та птахоферм - конвеєри для гноєвидалення, скреперні гноєприбиральні установки; машини для транспортування та внесення твердих органічних та мінеральних добрив; техніка для збирання сіна – граблі-ворошилки; машини для посадки та збирання - картоплесадник, картоплекопачі; техніка для обробки ґрунту - борони польові, водоналивні катки, тракторні допоміжні пристрої - подрібнювачі деревини, ґрунтові бурі, зчіпки, триточкові адаптери, трамбовники силосу.

Виробництво для енергоринку: вугільні лопатеві

Виробництво гірничо-шахтного обладнання: ланцюгові контури шахтного конвеєра СП202, СП26У, ґрати, зірочки, скребки, сполучні ланки