Generated with Avocode.Прямокутник 2 копія 19< /title> Назад у меню

Ковальсько-пресове виробництво (технології та обладнання)

Ковальсько-пресове виробництво (технології та обладнання)

Ковельсільмаш має можливість виготовляти сталеві поковки методом гарячого штампування вагою від 0,2 кг до 70 кг із заготовок діаметром від 30мм до 160мм, які є напівфабрикатом для виготовлення деталей різної конфігурації, що застосовуються в різних галузях промисловості.

Штампування поковок проводиться на технологічних потокових лініях: нагрівання заготовок в індукційних нагрівачах, штампування, обрізання облої.

Застосування індукційного нагрівання є незаперечним перевагою порівняно з газовим нагріванням.

Штампувальне виробництво оснащене технологічним обладнанням КДШП (кривошипні гарячештампувальні преси) зусиллям 1600, 2500,4000, 6300тс та ГКМ (горизонтально-кувальні машини) зусиллям 800 т.

Після штампування проводитися термообробка поковок – нормалізація в автоматизованих газових печах з подальшим очищенням від окалині. При необхідності проводитися завершальна операція - карбування, правка, та, в обов'язковому порядку, контроль за дотриманням розмірів та якості.

Наше підприємство забезпечує поковку з мінімальними припусками на механічну обробку. Технологія виготовлення поковок гарантує точність дотримання заданих розмірів та технічних вимог до поковки.

Маркування виконується відповідно до норм та стандартів на вимогу замовника.

Структура підприємства дозволяє проводити всі основні та проміжні операції та переділи, починаючи від креслення деталей і закінчуючи випуском готової продукції.

Завод має замкнутий цикл виробництва, що включає підготовку виробництва та термічну обробку з фінішними операціями. Потреба оснащення задовольняється своїм інструментальним цехом.

"Ковельсільмаш" - це широка номенклатура, відмінна репутація, високий технологічний рівень та якість.

Основа нашого розвитку – відкритий діалог, зміцнення зв'язків, взаємовигідна співпраця, довгострокове партнерство.

Продукція з торговою маркою "Ковельсільмаш" поставляється до багатьох країн, насамперед в країни Прибалтики, Польщу, Німеччину, Молдову, та ін.