Generated with Avocode.Прямокутник 2 копія 19< /title> Назад у меню

Машинобудівне виробництво (технології та обладнання)

Машинобудівне виробництво (технології та обладнання)

Цех сільськогосподарських машин заводу Ковельсільмаш є одним з найбільших виробників машин та обладнання для механізації тваринницьких ферм, машин для транспортування та внесення добрив, машин для збирання сіна та обробки зернових культур і є однією з важливих ланок виробництва КСМ і включає різноманітне металообробне, пресове та зварювальне обладнання.

Заготівельні операції проводяться за допомогою листових ножиць з товщиною різу до 32 мм та встановлення плазмового різання по металу з ЧПУ товщиною різу до 30 мм. Заготівельні операції металу круглого, квадратного перерізу, труби, швелера, куточки та ін. проводяться за допомогою пили «Миг». Установка плазмового різання забезпечує також виготовлення деталей.

Токарна обробка (верстати з ЧПК, координатно-розточувальна, горизонтально-розточувальна) забезпечує виготовлення деталей діаметром до 2000 мм, карусельні верстати - деталей з діаметром обробки до 4000мм, фрезерна обробка на вертикально-фрезерному обробному центрі DOOSAN виробів вагою до 800кг.

Зубонарізне обладнання забезпечує виготовлення зубчастих коліс з максимальним модулем m=20 та діаметром до 1250мм, шліфувальне обладнання - діаметром до 400мм та довжиною до 2000мм.

Преса холодного штампування зусиллям від 25 до 630 тс використовуються для виготовлення деталей з листового прокату.

Зварювальні роботи проводяться на напівавтоматах. На виробництві є ділянки для термічної обробки деталей діаметром до 600 мм та довжиною до 1200 мм (загартування, відпустка, нормалізація, цементація, обробка ТВЧ).

Кінцева продукція підлягає фарбуванню або консервації (відповідно до вимог замовника).