Generated with Avocode.Прямокутник 2 копія 19< /title> Назад у меню

Логістика транспортування вантажів

Логістика транспортування вантажів

Ковельсільмаш надає послуги з транспортування та перевалки різних вантажів Замовника. Гарантовано своєчасне забезпечення доставки продукції по всій території України завдяки професійним логістам та власному автопарку.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що замовлена ​​продукція буде доставлена ​​точно в строк, на умовах, узгоджених у договорі, залізничним або автомобільним транспортом. Ми використовуємо для цього як власний автомобільний транспорт та спеціалістів у логістиці, так і спеціалізовані транспортні компанії, що мають свої представництва у всіх населених пунктах.

Доставка транспортними компаніями: Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Нічний Експрес, САТ.

Доставка попутним транспортом: логісти та менеджери підприємства спільно розробляють маршрут для попутного вантажу, щоб клієнт отримав продукцію в найкоротші терміни і за вигідною вартістю.

Надаємо послуги з логістики різних вантажів використовуючи:

  • автомобільний транспорт;
  • залізничний рухомий склад;
  • власні складські площі;
  • Вантажопідйомне обладнання;
  • під'їзні шляхи з виходом на УКРЗАЛІЗНИЦЮ.

Орієнтовна вартість доставки прораховується на момент оформлення замовлення, що дозволяє клієнту вибрати вигідний спосіб перевезення вантажу. Вигідні тарифи та система знижок для нашого підприємства надаються перевізниками завдяки багаторічній співпраці.

У разі зацікавленості просимо зв'язатися з нами через форму зв'язку на сайті або через дані у розділі «Контакти».

Залиште заявку